Uwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizérom

Novinka
Loading..
360 Uwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizéromUwell Crown 4 sada s Crown IV clearomizérom
ČervenáČervenáSkladomodoslanie zajtraSkladom na 2 predajniach81,50 €
+-
FialováFialováSkladomodoslanie zajtraSkladom na 3 predajniach81,50 €
+-
ModráModráSkladomodoslanie zajtraSkladom na 2 predajniach81,50 €
+-
StriebornáStriebornáSkladomodoslanie zajtraSkladom na 4 predajniach81,50 €
+-
ZelenáZelenáSkladomodoslanie zajtraSkladom na 3 predajniach81,50 €
+-
ZlatáZlatáSkladomodoslanie zajtraSkladom na jednej predajni81,50 €
+-
Technické parametre
VýrobcaUwell
Záruka24 mesiacov
Objem nádržky6 ml
Typ použitiaDL
Priemer28 mm
Nabíjanie z USBÁno
Max. výkon200 W
Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
+získate 81 bodov (Viac informácií)

Keď vezmeme špičkový nízkoodporový tank od Uwell a spojíme ho s nemenej kvalitným módom od rovnakej značky, máme pred sebou prvotriednu sadu pre priame poťahovanie do pľúc, ktorá ponúka nielen k dokonalosti dovedený tank s modernými žhaviacimi hlavami, ale tiež nádherne spracovaný mód. Preň budete potrebovať dve batérie typu 18650, za to si potom užijete vysoký výkon, až 200W. Tradičný box mód tvar Crown 4 módu sa vďaka zaobleným tvarom príjemne drží a pomocou veľkého hlavného tlačítka tiež pohodlne ovláda.

Hlavným pomocníkom pri nastavení je však jednoduchý a klasický displej s jasne čitateľnými informáciami a intuitívnym ovládaním. Prepínanie medzi režimami len tromi stlačeniami hlavného tlačítka vám dovolí rýchly výber a úpravu požadovaného režimu. Dostupný je nepostrádateľný výkon, teplotný režim pre ďalšie vhodné materiály, ako napríklad nikel, titán alebo nerezová oceľ 316. V teplotnom režime je možné okrem teploty nastaviť tiež výstupný výkon a ovplyvniť tak rýchlosť, s akou špirálka dosiahne nastavenú teplotu.

Súčasťou sady je tiež nízkoodporový tank Crown 4. Široké sklenené telo Crown 4 tanku poskytuje veľký objem, 6ml, a vás teda nečaká neustále dopĺňanie e-liquidu. Ľahko nastaviteľný a voľný prívod vzduchu na základni tanku zaistí krásne hladké potiahnutia priamo do pľúc. Žhaviace hlavy sú naviac vybavené špirálkami z nerezovej ocele 904L, ktorá so sebou prináša nielen dlhšiu životnosť, ale tiež výraznejšie podanie chuti. Vyskúšať si to môžete hneď na dvoch žhaviacich hlavách, ktoré sú súčasťou balenia. Dva odpory, 0,2Ω a 0,4Ω, vám dovolia nastaviť si 60W-70W, respektíve 70W-80W. Určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Crown 4 mód
1x Crown 4 tank
1x náhradné sklenené telo
1x žhaviaca hlava 0,4Ω SS904L (60W-70W)
1x žhaviaca hlava 0,2Ω SS904L (70W-80W)
1x balenie O-krúžkov
1x kryt náustku
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 84mm x 52,5mm x 25mm
Nastaviteľný výkon: 5W-200W
Výstupné napätie: 0,7V-8V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(SS904L)/TCR
Podporovaný odpor: 0,1Ω-1Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-3Ω pre VW režim
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 54,8mm x 25,7-28mm
Objem: 6ml
Závit: 510

Batérie

Bočný magnetický panel poskytuje rýchly prístup k priestoru pre dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia). S dostatočne vysokým vybíjacím prúdom dosiahnete až 200W. Batérie je možné nabíjať priamo v móde pomocou micro USB portu.
Batérie
Displej

Displej

Klasický displej má nielen jasné a prehľadne usporiadané informácie o nastavenom výkone, výstupnom napätí, kapacite batérií a zvolenom režime, ale tiež slúži pre ľahké nastavenie režimov a ich parametrov.

Závit

Perfektný odpružený závit z nerezovej ocele ponúka dostatok miesta pre atomizéry s priemerom až 26mm.
Závit

Crown 4 tank

Kvalitná nerezová oceľ a sklenené telo tvoria precízne skonštruovaný Crown 4. Jednoduché plnenie a rýchly prístup k žhaviacej hlave uľahčujú každodenné používanie.
Crown 4 tank

Plnenie

Stačí odskrutkovať hornú časť a tank naplniť. Vďaka praktickému systému horného plnenia to ide ľahko a rýchlo.
Plnenie
Žhaviace hlavy

Žhaviace hlavy

Obe žhaviace hlavy, ktoré sú súčasťou balenia, ponúkajú špirálky z nerezovej ocele 904L. Tie sa vyznačujú vernejším podaním chuti a dlhšou výdržou. Určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Príslušenstvo
Skladomodoslanie zajtra
Skladom na jednej predajni
4,60 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem