VandyVape

Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA

  4.6 na základe 26 hodnotenia

  Patrí medzi najlepšie RTA pre poťahovanie ústa-pľúca a teraz sa dočkal novej verzie. Berserker 1. Celý popis

  Strieborná
  Strieborná
  Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  29,50 €
  +získate 29 bodov Viac informácií

  Patrí medzi najlepšie RTA pre poťahovanie ústa-pľúca a teraz sa dočkal novej verzie. Berserker 1.5 MTL RTA predstavuje vrchol atomizérov pre nízky výkon a extrémne utiahnuté potiahnutie. Berserker batéria sa stala synonymom pre MTL atomizéry a i naďalej neprestáva svoj koncept inovovať. Verzia 1.5 ponúka priemer 24mm a objem 2,5-3ml, na základe použitého tela. Nízke výkony, pri ktorých Berserker exceluje, sú ideálne pre v súčasnosti populárne nikotínové soli, s ktorými dosiahnete ten najlepší pôžitok pri poťahovaní ústa-pľúca.

  Vynikajúca konštrukcia z nerezovej ocele a skleneného tela (v balení je i kovové telo) ponúka vyberateľný krúžok na úpravu vzduchu, dvojdielny náustok (kombinácia kov/Ultem), alebo čiste Delrin a ľahko upravenú vonkajšiu konštrukciu, rovnako ako komoru. Zmeny podstúpila tiež základňa. Dve veľké, kvalitné skrutky slúžia ako kontakty pre vašu špirálku. Užšie sú teraz kanáliky na vloženie vaty, čo zaisťuje ľahšie zásobovanie e-liquidom. Namiesto okúhleho prívodu vzduchu pod špirálkou má V1.5 oválny a na vás tak čaká omnoho lepšie zmiešaný vzduch s vytvorenou parou.

  Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

  Obsah balenia a parametre

  1x Berserker V1.5 MTL RTA
  1x 510 náustok
  1x 3ml kovové telo
  1x balenie príslušenstva

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 32mm x 24mm (bez náustku)
  Objem: 2,5ml (sklo) / 3ml (kov)
  Špirálky: Jedna
  Závit: 510
  Náustok: 510

  Obsah balenia a parametre

  Konštrukcia

  Kovová konštrukcia, sklenené telo, ktoré je nahraditeľné za nepriehľadné kovové. Kvalita spracovania Berserker V1.5 je na vysokej úrovni, všetky závity a súčiastky sú precízne spracované.

  Konštrukcia

  Základňa

  V jednoduchosti je sila a práve základňa Berserker V1.5 MTL RTA je dostatočne jednoduchá, ale dokonale účinná pre dosiahnutie maximálneho MTL pôžitku.

  Základňa

  Plnenie

  Pre naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť atomizéra. Dostupné sú dostatočne veľké otvory, ktoré nemajú problém so žiadnou fľaštičkou.

  Plnenie

  Prívod vzduchu

  Prednosť všetkých Berserker atomizérov - k dokonalosti dovedený prívod vzduchu. Maximálne utiahnutý, ľahko nastaviteľný.

  Prívod vzduchu
  Parametre
  VýrobcaVandyVape
  Záruka24 mesiacov
  Priemer clearomizéra24 mm
  Objem tanku3 ml *
  FarbaStrieborná
  Počet špirálokSinglecoil
  Typ airflowSpodný
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Sprievodca vyberom SK
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem