Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA

Novinka
Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA
Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTAVandy Vape Berserker V1.5 MTL RTAVandy Vape Berserker V1.5 MTL RTAVandy Vape Berserker V1.5 MTL RTAVandy Vape Berserker V1.5 MTL RTAVandy Vape Berserker V1.5 MTL RTAVandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA
DúhováDúhováSkladomodoslanie zajtraSkladom na jednej predajni29,50 €
+-
GunmetalGunmetalSkladom na centráleNa obj. 24hod29,50 €
+-
Matná čiernaMatná čiernaNa ceste na centráluOčakávame Január 2019Skladom na 2 predajniach29,50 €
StriebornáStriebornáNa ceste na centráluOčakávame 23.01.2019Skladom na 3 predajniach29,50 €
starstarstarstarstar5 na základe 2 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaVandyVape
Záruka24 mesiacov
Priemer24 mm
Objem3 ml
TypMTL
Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
+získate 29 bodov (Viac informácií)

Patrí medzi najlepšie RTA pre poťahovanie ústa-pľúca a teraz sa dočkal novej verzie. Berserker 1.5 MTL RTA predstavuje vrchol atomizérov pre nízky výkon a extrémne utiahnuté potiahnutie. Berserker batéria sa stala synonymom pre MTL atomizéry a i naďalej neprestáva svoj koncept inovovať. Verzia 1.5 ponúka priemer 24mm a objem 2,5-3ml, na základe použitého tela. Nízke výkony, pri ktorých Berserker exceluje, sú ideálne pre v súčasnosti populárne nikotínové soli, s ktorými dosiahnete ten najlepší pôžitok pri poťahovaní ústa-pľúca.

Vynikajúca konštrukcia z nerezovej ocele a skleneného tela (v balení je i kovové telo) ponúka vyberateľný krúžok na úpravu vzduchu, dvojdielny náustok (kombinácia kov/Ultem), alebo čiste Delrin a ľahko upravenú vonkajšiu konštrukciu, rovnako ako komoru. Zmeny podstúpila tiež základňa. Dve veľké, kvalitné skrutky slúžia ako kontakty pre vašu špirálku. Užšie sú teraz kanáliky na vloženie vaty, čo zaisťuje ľahšie zásobovanie e-liquidom. Namiesto okúhleho prívodu vzduchu pod špirálkou má V1.5 oválny a na vás tak čaká omnoho lepšie zmiešaný vzduch s vytvorenou parou.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Berserker V1.5 MTL RTA
1x 510 náustok
1x 3ml kovové telo
1x balenie príslušenstva

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 32mm x 24mm (bez náustku)
Objem: 2,5ml (sklo) / 3ml (kov)
Špirálky: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

Konštrukcia

Kovová konštrukcia, sklenené telo, ktoré je nahraditeľné za nepriehľadné kovové. Kvalita spracovania Berserker V1.5 je na vysokej úrovni, všetky závity a súčiastky sú precízne spracované.
Konštrukcia

Základňa

V jednoduchosti je sila a práve základňa Berserker V1.5 MTL RTA je dostatočne jednoduchá, ale dokonale účinná pre dosiahnutie maximálneho MTL pôžitku.
Základňa

Plnenie

Pre naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť atomizéra. Dostupné sú dostatočne veľké otvory, ktoré nemajú problém so žiadnou fľaštičkou.
Plnenie

Prívod vzduchu

Prednosť všetkých Berserker atomizérov - k dokonalosti dovedený prívod vzduchu. Maximálne utiahnutý, ľahko nastaviteľný.
Prívod vzduchu
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Príslušenstvo
Skladomodoslanie zajtra
Skladom na 4 predajniach
33,17 €23,95 €
Nie je skladom
Skladom na jednej predajni
25,79 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem