Vapor Giant

Vapor Giant Extreme DLC RDTA

  • Doprava zadarmo

Extreme nie je iba názov atomizéra prvotriedneho rakúskeho výrobcu Vapor Giant, je to tiež výstižný popis, ktorému tento atomizér absolútne zodpovedá. Už len špičková konštrukcia z kvalitnej nerezovej ocele a DLC povlaku (diamantu podobný uhlík) napovedá, že Vapor Giant Extreme DLC nie je iba ďalším bežným atomizérom, ale skutočne luxusným tankom. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
134,95 €
Strieborná
Strieborná
Skladom na centrále
99,95 €
+získate 134 bodov Viac informácií

Extreme nie je iba názov atomizéra prvotriedneho rakúskeho výrobcu Vapor Giant, je to tiež výstižný popis, ktorému tento atomizér absolútne zodpovedá. Už len špičková konštrukcia z kvalitnej nerezovej ocele a DLC povlaku (diamantu podobný uhlík) napovedá, že Vapor Giant Extreme DLC nie je iba ďalším bežným atomizérom, ale skutočne luxusným tankom. RDTA konštrukcia v sebe kombinuje to najlepšie - vysoko postavená základňa blízko náustku a objemný tank poskytujú vynikajúce parametre, vďaka ktorým si Extreme naplno užijete a vychutnáte jeho špičkové vlastnosti.

Vybavený klasickou velocity základňou, Extreme ponúka ľahký spôsob inštalácie dvoch špirálok do priestornej základne. A uspokojiť sa nemusíte len s obyčajnými špirálkami, pretože Extreme v pohode zvládne i väčšie clapton / Alien. Vďaka tomu, že je základňa usadená nad samotným tankom s e-liquidom, špirálky a vatu tak môžete kedykoľvek bez problémov upraviť alebo vymeniť. Prívod e-liquidu zo spodného tanku vyriešil Vapor Giant inovatívne. Už nepotrebuje toľko vaty ako v iných RDTA, náplň k vate a špirálkam privádzajú štyri nerezové knôty. O prívod vzduchu sa starajú dva skosené otvory, ktoré vedú vzduch priamo pod špirálky, čím tak dochdza k dokonalému spojeniu s vytvorenou parou.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Extreme RDTA
1x adaptér pre 510 náustky
4x nerezový knôt
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 53mm x 23mm
Objem: 5ml
Špirálky: Dve
Závit: 510
Náustok: 810 Goon, 510 s adaptérom

Obsah balenia a parametre

Základňa

Klasická velocity základňa so spodnými prívodmi vzduchu ponúka inovatívne riešenie prívodu e-liquidu. Nie vata, ale štyri nerezové knôty privádzajú náplň z tanku k špirálkam.

Základňa

510 adaptér

Voľba náustku je iba na vás. Či už máte radšej široký 810 Goon alebo klasický 510 náustok, Vapor Giant Extreme vám umožní použiť oba typy.

510 adaptér
Parametre
VýrobcaVapor Giant
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra23 mm
Objem tanku5 ml *
FarbaČierna
Počet špirálokDualcoil
Typ airflowSpodní
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem