WISMEC

WISMEC Reuleaux Tinker 300W sada s Column tankom

 • Doprava zadarmo
5 na základě 1 hodnocení

Lode, autá, ale napríklad aj topánky môžu byť inšpiráciou pre elektronické cigarety. WISMEC našiel záľubu v klasických teniskách a ich jedinečné vzory preniesol z telocvične na svoj nový mód Tinker. Celý popis

Biela
Biela
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
73,76 €
Červená
Červená
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
73,76 €
Modrá
Modrá
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
73,76 €
+získate 73 bodov Viac informácií

Lode, autá, ale napríklad aj topánky môžu byť inšpiráciou pre elektronické cigarety. WISMEC našiel záľubu v klasických teniskách a ich jedinečné vzory preniesol z telocvične na svoj nový mód Tinker. V spojení s Reuleaux konštrukciou potom tento bacuľatý mód získava perfektne do ruky padnúce, zaoblené tvary a skvele umiestnené hlavné tlačítko. Najväčšou prednosťou je však podpora troch batérií typu 18650 a s tým spojená poriadna výdrž na jedno nabitie, a hlavne obrovský výkon v podobe 300W. To bude viac než dosť pre v sade pribalený tank Column a jeho mesh žhaviace hlavy.

Pripravený je pre vás tiež krásne čitateľný farebný displej s intuitívnym užívateľským prostredím. Vďaka prehľadnému menu systému si hravo nastavíte všetko, čo bude potrebné. V rámci režimu na vás čaká výkon (až 300W), teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky, ale tiež TCR a nastavenie teplotného koeficientu odporu pre ďalšie materiály vhodné pre teplotné režimy. Samozrejmosťou je tiež nastavenie výstupného výkonu v teplotných režimoch a predžhavenie pre ešte rýchlejší nábeh a okamžitú tvorbu pary. Prispôsobiť možno tiež zobrazenie niektorých údajov na hlavnej obrazovke.

V sade pribalený nízkoodporový tank neponúka iba krásny dizajn a farebné sklenené telo, ale tiež obrovský objem v podobe 6,5ml, praktický systém plnenia a moderné mesh hlavy, s ktorými sa môžete tešiť na prvotriedny vapovací zážitok. Miesto klasických špirálok v nich nájdete špeciálne pletivo, ktorého väčšia odparovacia plocha zaisťuje rovnomerné žhavenie, väčšiu tvorbu pary a intenzívne podanie chuti. Mesh je nový štandard. Balenie obsahuje hneď dve hlavy WL01 s odporom 0,15Ω a odporúčaným výkonom 30W-100W. Určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť tri rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x Reuleaux Tinker mód
1x Column tank
1x náhradné sklenené telo
2x žhaviaca hlava WL01 0,15Ω (30W-100W)
1x QC USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 78,3mm x 56mm x 44mm
Nastaviteľný výkon: 1W-300W
Výstupné napätie: 0,5V-8V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
0,05Ω-3,5Ω pre režim výkonu
Batérie: 3x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 54mm x 28mm
Objem: 6,5ml
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Batérie

Spodné dvierka poskytujú rýchly prístup k priestoru pre tri batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia). Batérie s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom vám pomôžu dosiahnuť vysoký výkon, až 300W. Batérie je naviac možné nabíjať priamo v móde až 2A.

Batérie

Ovládanie

Farebný displej a jednoduché užívateľské prostredie sú základom príjemného každodenného používania. Tinker mód ponúka rýchle a pohodlné nastavenie režimov a ich parametrov.

Ovládanie

Dizajn

Inšpirovaný teniskami, Tinker prichádza s krásnym dizajnom a originálnymi tvarmi, ktoré skvele sedia v ruke. V kombinácii s Reuleaux konštrukciou je Tinker skutočne niečím jedinečným.

Dizajn

Plnenie

Objemný Column tank a jeho široké telo vás poteší kapacitou až 6,5ml. Ešte viac poteší spôsob plnenia. Hornú časť stačí odsunúť, už žiadne skrutkovanie.

Plnenie

Žhaviace hlavy

Column využíva žhaviace hlavy WL01, dve sú súčasťou balenia. Tie nevyužívajú klasické špirálky, ale špeciálne pletivo - mesh. Rovnomerné žhavenie, väčšia odparovacia plocha, viac pary a prekreslená chuť, tieto moderné hlavy posunú vaše vapovanie opäť o kus ďalej. Určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.

Žhaviace hlavy
Parametre
VýrobcaWISMEC
Záruka24 mesiacov
Objem tanku6.5 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer28 mm
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem