XOMO

XOMO EXO-Armor 300W TC Mód

  • Doprava zadarmo

Ročné úsilie a vývoj prináša výsledok v podobe jedinečného módu XOMO EXO Armor. Extravagantné zariadenie sa môže popýšiť nielen kvalitným YiHi čipom, ale tiež premyslenou konštrukciou a skutočne unikátnym balením, ktoré tu ešte nebolo. Celý popis

Flat Black
Flat Black
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Košice
132,80 €
+získate 132 bodov Viac informácií

Ročné úsilie a vývoj prináša výsledok v podobe jedinečného módu XOMO EXO Armor. Extravagantné zariadenie sa môže popýšiť nielen kvalitným YiHi čipom, ale tiež premyslenou konštrukciou a skutočne unikátnym balením, ktoré tu ešte nebolo. V ňom okrem samotného módu obdržíte tiež vymeniteľné magnetické panely, ktoré sa na mód prichytia a EXO Armor tak získa úplne nový vzhľad. Mód je tiež vybavený radom farebných programovateľných LED diód a okrúhlym displejom s radom informácií.


Vybavený SX550J čipom, XOMO EXO Armor ponúka kvalitu SXmini zariadení, rovnako ako ich štýl ovládania. Namiesto joysticku tu však nájdete hneď niekoľko regulačných tlačítok a pomocou nich prepínate medzi jednotlivými režimami, vstúpite do menu, kde si nastavíte materiál špirálky, TCR, vypnutie displeja, zobrazenie času, pozadie displeja, jas displeja a tiež LED podsvietenie. Medzi dostupné režimy patrí klasika od YiHi. Nastavenie výkonu, teplotné režimy, respektíve Joule režim a TCR režim. Ďalšia bohatá ponuka nastavení je dostupná so špeciálnym programom po pripojení módu k počítaču.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x EXO Armor mód
1x USB Type C kábel
Sada magnetických panelov

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 90mm x 67mm x 34,5mm
Nastaviteľný výkon: max. 300W
Výstupné napätie: 1V-9,5V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/Joule (NI/TI/SS316)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1Ω pre Joule režim
0,1Ω-3Ω pre režim výkonu
Batéria: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: USB Type C port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Batéria

Dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia) sa vkladajú za zadný magnetický kryt.

Batéria

Displej

Okrúhly farebný displej je plný informácií, pomáha s nastavením, zobrazí vám prehľadný menu systém, ktorý ovládate štyrmi červenými regulačnými tlačítkami.

Displej

Magnetické panely

Súčasťou balenia sú tiež kovové panely s magnetmi, ktoré na mód jednoducho prichytíte. Zariadenie tak získa úplne nový vzhľad.

Magnetické panely

USB C port

Rýchly USB Type C port ponúka nabíjanie batérií až 2A. Umožňuje tiež spojenie so špeciálnym programom a počítačom pre ďalšie pokročilé nastavenia módu.

USB C port

Balenie

Mód je dodávaný v plastovom boxe s krásnym otváraním. Netradičné balenie rozhodne zaujme, rovnako ako mód samotný.

Balenie
Parametre
VýrobcaXOMO
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna
BalancerÁno
Nabíjanie z USBÁno
Počet článkov2
Na batérie18650
Priemer clearomizéra25 mm
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem