Mentice - príchuť T-Juice

Mentice - príchuť T-Juice
10mlSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na 2 predajniach4,76 €
+-
starstarstarstarstar_half 4.1 na základe 7 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaT-JUICE
Záruka24 mesiacov
Objem10 ml
TypMentolové
+získate 4 bodov (Viac informácií)
Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu T-Juice.

Silný arktický mix, ktorý pretiahne každý kút vo vašom tele. Zamatovo jemná chladivá príchuť ukrýva mrazivý "hit" spolu so sladkými mätovými podtónmi.

Konzistentnosť a inovácia, to sú kľúčové vlastnosti, na ktorých ľudia z T-Juice lipnú. Vzhľadom k tomu, že sami elektronické cigarety používajú, sú k svojim výrobkom veľmi kritickí a k vám sa tak dostane iba to, s čím sú sami stopercentne spokojní.

Už v roku 2012 sa na trhu objavili prvé T-Juice výrobky, ktoré sa nelíšili iba pomenovaním, ale tiež receptúrou. T-Juice ako prvý použil abstraktné názvy a nedržal sa iba tradičných postupov, vďaka čomu jeho príchute boli a stále sú jedinečné a líšia sa od ostatných výrobcov. T-Juice tak patrí medzi svetových lídrov a iba v Európe si jeho príchute zamilovali už státisíce.

Pre zaistenie stálej a najvyššej kvality používa T-Juice pre výrobu svojich produktov suroviny iba od tých najlepších dodávateľov z Európy a zo Spojených štátov. Výroba príchutí sa potom sústredí vo Veľkej Británii a podlieha prísnej kontrole. Všetky dávky sú kontrolované tak, aby spĺňali všetky potrebné prvky a vy sa tak môžete spoľahnúť, že každá fľaštička bude absolútne dokonalá.

Parametre:
Objem: 10ml

Výrobcom doporučená koncentrácia: 15%
Doporučená doba zrenia: 3-5 dní

Vyrobené vo Veľkej Británii.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem