Revolute

Revolute Classic príchuť - Shake (Milk Shake)

  3.7 na základe 20 hodnotenia

  Príchuť Revolute zo série Classic určená pre miešanie vlastných e-liquidov od výrobcu Nicoflash. Ten pravý a nefalšovaný vanilkový milkshake síce môžete vyskúšať samotný, ale bola by chyba ho nevyskúšať s jahodou, banánom alebo ďalšími ovocnými príchuťami. Celý popis

  10ml
  10ml
  Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Trnava
  4,02 €
  +získate 4 bodov Viac informácií

  Príchuť Revolute zo série Classic určená pre miešanie vlastných e-liquidov od výrobcu Nicoflash.


  Ten pravý a nefalšovaný vanilkový milkshake síce môžete vyskúšať samotný, ale bola by chyba ho nevyskúšať s jahodou, banánom alebo ďalšími ovocnými príchuťami.

  Francúzsko je jedným z popredných európskych výrobcov príchutí pre miešanie vlastných e-liquidov. Nájdete tu iba tie najchutnejšie a najkvalitnejšie príchute. Revolute príchute nie sú výnimkou. To najlepšie z krajiny galského kohúta prichádza v niekoľkých radoch. Classic ponúka prevažne čisté a jednoduché príchute, ktoré vás odzbroja svojou výraznou chuťou a verným podaním svojej predlohy.

  Za značkou Nicoflash, ktorú nám Revolute prináša, stoja špecialisti, biochemickí inžinieri, farmaceuti a ďalší odborníci z laboratória vo francúzskom Midi-Pyrénées, ktorí sa spojili s poprednými výrobcami potravinárskych príchutí a výsledkom sú vysokokvalitné príchute pre miešanie vlastných e-liquidov. Tie sú vyrobené z najlepších možných surovín a za prísnych podmienok, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom.

  Jedná sa o vysoko koncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

  Doporučené dávkovanie: 10%
  Doporučená doba zrenia: 7-15 dní

  Vyrobené vo Francúzsku.

  Parametre
  VýrobcaRevolute
  Záruka24 mesiacov
  TypSladké
  Vianoce 2019
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem