WISMEC

Wismec RX300 TC Mód - karbónový povrch

  • Doprava zadarmo
5 na základe 2 hodnotenia

Bol to Jay Bo, kto prišiel so šikovne navrhnutým Reuleaux MODom na tri batérie, ktorý si obľúbili nielen užívatelia, ale tiež ďalší výrobcovia. Teraz nám spoločne s Wismec predstavuje novú, ešte väčšiu verziu Reuleux MODu, tentokrát na štyri batérie a s výkonom až 300W. Celý popis

Strieborná
Strieborná
Skladom na centrále
81,14 €
+získate 81 bodov Viac informácií

Bol to Jay Bo, kto prišiel so šikovne navrhnutým Reuleaux MODom na tri batérie, ktorý si obľúbili nielen užívatelia, ale tiež ďalší výrobcovia. Teraz nám spoločne s Wismec predstavuje novú, ešte väčšiu verziu Reuleux MODu, tentokrát na štyri batérie a s výkonom až 300W.


To sa samozrejme prejavilo na rozmeroch MODu. RX300 nie je žiadny drobček, ale riadne zariadenie pre riadne tanky s nízkymi odpormi. Štyri batérie 18650 sa vkladajú za spodný výklopný kryt. Prednej časti MODu dominuje veľký displej, ktorý okrem iného zobrazuje kapacitu jednotlivých batérií. Ľahko pozmenené rozloženie displeja nič nezmenilo na ovládaní RX300, a to je v podstate rovnaké ako u predchádzajúcich modelov. Okrem režimu výkonu vám bude k dispozícii tiež séria teplotných režimov na čele s niklovým, titánovým a nerezovým. Pre pokročilejšie nastavenia teplotných režimov máte k dispozícii TCR, teda nastavenie teplotného koeficientu odporu.

Ide o verziu so špeciálnou úpravou z uhlíkových vlákien.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť štyri rovnaké a rovnako staré batérie. 

Obsah balenia a parametre

1x Reuleaux RX300
2x nálepka
1x QC USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 81,7mm x 58mm x 42mm
Nastaviteľný výkon: 1W-300W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(Ni, Ti, SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-3,5Ω pre režim výkonu
Výstupný prúd: max. 50A
Batérie: 4x 18650 (alespoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Batérie

Spodný výklopný kryt ponúka sloty pre štyri batérie typu 18650. Vždy používajte kvalitné batérie s dostatočne vysokým výstupným prúdom.

Batérie

Displej

Veľký prehľadný displej v prednej časti RX300 zobrazuje všetko podstatné, vrátane výstupného prúdu a kapacity jednotlivých batérií. Ovládanie a nastavovanie RX300 je v podstate rovnaké ako u predchádzajúcich modelov.

Displej

Závit

Kvalitný 510 závit z nerezovej ocele s odpruženým kontaktom má okolo seba dostatok miesta a dobre sedieť tak budú aj tanky s priemerom až 25mm.

Závit

Micro USB port

Micro USB port naspodku zariadenia slúži k upgradu firmvéru, ale aj k vyrovnanému nabíjaniu batérií. Pre kvalitné, rýchle a bezpečné nabíjanie však odporúčame batérie nabíjať v externej nabíjačke.

Micro USB port
Parametre
VýrobcaWISMEC
Záruka24 mesiacov
FarbaStrieborná
BalancerÁno
Počet článkov4
Na batérie18650
Priemer clearomizéra25 mm
Vianoce 2019
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem