Vodný melón / Watermelon - PG+VG Joyetech (VapeGear) liquid 10ml

Vodný melón / Watermelon - PG+VG Joyetech (VapeGear) liquid 10ml
16mgSkladom onlineodoslanie dnesSkladom na 3 predajniach3,28 €
+-
11mgSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na 2 predajniach3,28 €
+-
6mgSkladom onlineodoslanie dnesSkladom na 3 predajniach3,28 €
+-
3mgSkladom onlineodoslanie dnesSkladom na 3 predajniach3,28 €
+-
starstarstarstarstar_border3.8 na základe 26 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaJoyetech ejuice
Záruka24 mesiacov
Objem10 ml
TypBežný
+získate 3 bodov (Viac informácií)
Náplň Joyetech (VapeGear) do elektronických cigariet.

Jemná príchuť sladkého vodného melóna neodmysliteľne patrí k letu. A patrí tiež medzi základné ovocné e-liquidy. Vyskúšajte osvedčenú klasiku.

Populárne náplne Joyetech sa menia. Zatiaľ čo receptúra a kvalita všetkých príchutí zostáva rovnaká, ako nové na ich obale nájdete logo spoločnosti VapeGear, ktorá teraz zastrešuje ich výrobu pre český a slovenský trh. Ponuka e-liquidov síce zoštíhlela, ale vaše obľúbené príchute zostávajú.

V staronovej ponuke na vás čaká dvanásť tých najlepších a najobľúbenejších náplní. Nechýbajú tabakové bestsellery ako USA Mix, Daf, Čistý tabak a Desert Ship, ovocné klasiky v podobe Kiwi, Vodného melónu, Maliny a Pomaranča a zabudnúť nemôžeme ani na špeciality ako Jahody so šampanským, Jahodové mlieko a Mentol. Nová sa nám tiež predstavuje Lesná zmes, ktorú si určite tiež zamilujete.

Prvotriedne výrobné postupy a procesy sa nemenia. E-liquidy sa vyrábajú za prísneho dohľadu v špičkových zariadeniach v tých najstriktnejších hygienických podmienkach. To im zaisťuje vysokú kvalitu a bezpečnosť a iba tak je dosiahnutá jedinečnosť náplní Joyetech (VapeGear).

Vyvážený pomer 60%PG a 40%VG zaisťuje skvelé podanie chuti aj dostatočnú tvorbu pary. Sú vhodné do mnohých súčasných modelov elektronických cigariet. Ideálne však sú do atomizérov s menšími prívodmi e-liquidu a tiež do tých určených pre poťahovanie spôsobom ústa-pľúca.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem