CoolniSE

CoolniSE - Jahodový MRAZEEK

  4.1 na základe 7 hodnotenia

  Príchuť CoolniSE v Shake and Vape balení, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu. Toto nie je žiadna rozprávka, ale skutočná lahôdka z tých najlepších šťavnatých jahôd v osviežujúcej limonáde, s výrazne chladivým koncom. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  7,95 €
  +získate 7 bodov Viac informácií

  Príchuť CoolniSE v Shake and Vape balení, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu.

  Toto nie je žiadna rozprávka, ale skutočná lahôdka z tých najlepších šťavnatých jahôd v osviežujúcej limonáde, s výrazne chladivým koncom.

  Horúčavy, sparná, trópy, to všetko už neodmysliteľne patrí k letu a každý rok hľadáme nové a nové zbrane, ako s nepríjemnými teplotami zatočiť a ako sa osviežiť. Každý na to ide po svojom, ale nech už je vaša taktika akákoľvek, pridáme vám do arzenálu trochu toho vapovacieho osvieženia. Nová séria CoolniSE prináša žiadané ochadenie, v spojení s ovocnými a nápojovými mixami. Dajte si poriadne ľadový drink, šťavu, alebo len vybrané kúsky sladkého ovocia. Z každého potiahnutia vás zamrazí a letná vyhňa pre vás bude zas o niečo znesiteľnejšia. Zabalené sú naviac v praktickom Shake and Vape balení, stačí teda len doliať bázu, všetko poriadne premiešať a potom už si len užívať prvotriedny e-liquid.

  Starostlivá výroba prebieha priamo v Českej republike. V zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia, sa pod prísnym dohľadom využívajú len tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných.

  Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

  Parametre:
  15ml príchute v 60ml fľaštičke.

  Parametre
  VýrobcaCoolniSE
  Záruka24 mesiacov
  TypOvocné
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem