Digiflavor DROP RDA

Loading..
360 Digiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDADigiflavor DROP RDA
ČiernaČiernaSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na jednej predajni29,48 €
+-
StriebornáStriebornáSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na 2 predajniach29,48 €
+-
starstarstarstarstar4.9 na základe 7 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaDigiflavor
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéru24 mm
TypRDA
Počet špiráliekdualcoil
Prívod vzduchuBočný
+získate 29 bodov (Viac informácií)
Digiflavor Drop RDA je ďalší z atomizérov, ktorý vzišiel zo spolupráce s recenzentom, konkrétne s kanálom TVC. Ten prichádza so skutočne zaujímavým atomizérom a predovšetkým s inovatívnou základňou, ktorá umožňuje mnoho spôsobov, ako umiestniť špirálky. Použiť totiž môžete jednu, dve, ale pokojne i štyri špirálky, miesta Drop ponúka skutočne veľa. Dizajn a poloha kontaktov vám medze nekladú a záleží teda iba na vašej predstavivosti a šikovnosti, ako špirálky do atomizéra umiestnite.

Poloha špirálok samozrejme výrazne ovplyvní výslednú tvorbu pary a predovšetkým podanie chuti. V tom vám pomôže tiež výborne navrhnutý bočný prívod vzduchu. Celkom desať otvorov na dvoch stranách je možné ľubovoľne nastaviť a jediným otočením hornej časti jednotlivé otvory uzatvoriť. Úplne si tak prispôsobíte, či bude vzduch k špirálkam prichádzať spodkom, zboku alebo z oboch smerov. Skvelá je tiež možnosť použitia ako 810 náustkov, tak vďaka adaptéru 510 náustkov. A ako už je v dnešnej dobe zvykom, nechýba ani špeciálny BF kontakt, s ktorým Drop RDA bez problémov použijete tiež na squonk móde.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Drop RDA
1x 810 náustok
1x adaptér pre 510 náustok
1x inbus / skrutkovač
1x BF kontakt
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 26,5mm x 24mm
Špirálky: Jedna, dve, štyri
Squonk: Áno
Závit: 510
Náustok: 810, 510 s adaptérom

Konštrukcia

Premyslená konštrukcia ponúka základňu upravenú tak, aby telo a prívody vzduchu po nasadení vždy zostali naproti špirálkam - nemusíte teda hľadať správnu pozíciu. Pri nastavovaní prívodu vzduchu sa naviac telo nehýbe.
Konštrukcia

Základňa

Drop RDA ponúka skutočnú inováciu. Špeciálne navrhnuté kontakty vám umožnia skutočne veľa spôsobov, ako špirálky nainštalovať, napolohovať a predovšetkým koľko ich použiť. Kontakty sú naviac dostatočne široké, takže bez problémov využijete tiež exotické špirálky.
Základňa
Prívod vzduchu

Prívod vzduchu

Desať otvorov, každý z nich možno uzatvoriť. Prívod vzduchu si teda prispôsobíte presne podľa svojich potrieb a podľa polohy špirálky vnútri atomizéra.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..

Príslušenstvo
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
4,76 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
6,97 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
7,34 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
5,50 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem