Digiflavor

Digiflavor DROP RDA

  4.9 na základe 7 hodnotenia

  Digiflavor Drop RDA je ďalší z atomizérov, ktorý vzišiel zo spolupráce s recenzentom, konkrétne s kanálom TVC. Ten prichádza so skutočne zaujímavým atomizérom a predovšetkým s inovatívnou základňou, ktorá umožňuje mnoho spôsobov, ako umiestniť špirálky. Celý popis

  Čierna
  Čierna
  Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
  Skladom v predajniach
  • Trnava
  29,48 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Košice
  • Trnava
  29,48 €
  +získate 29 bodov Viac informácií

  Digiflavor Drop RDA je ďalší z atomizérov, ktorý vzišiel zo spolupráce s recenzentom, konkrétne s kanálom TVC. Ten prichádza so skutočne zaujímavým atomizérom a predovšetkým s inovatívnou základňou, ktorá umožňuje mnoho spôsobov, ako umiestniť špirálky. Použiť totiž môžete jednu, dve, ale pokojne i štyri špirálky, miesta Drop ponúka skutočne veľa. Dizajn a poloha kontaktov vám medze nekladú a záleží teda iba na vašej predstavivosti a šikovnosti, ako špirálky do atomizéra umiestnite.


  Poloha špirálok samozrejme výrazne ovplyvní výslednú tvorbu pary a predovšetkým podanie chuti. V tom vám pomôže tiež výborne navrhnutý bočný prívod vzduchu. Celkom desať otvorov na dvoch stranách je možné ľubovoľne nastaviť a jediným otočením hornej časti jednotlivé otvory uzatvoriť. Úplne si tak prispôsobíte, či bude vzduch k špirálkam prichádzať spodkom, zboku alebo z oboch smerov. Skvelá je tiež možnosť použitia ako 810 náustkov, tak vďaka adaptéru 510 náustkov. A ako už je v dnešnej dobe zvykom, nechýba ani špeciálny BF kontakt, s ktorým Drop RDA bez problémov použijete tiež na squonk móde.

  Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

  Obsah balenia a parametre

  1x Drop RDA
  1x 810 náustok
  1x adaptér pre 510 náustok
  1x inbus / skrutkovač
  1x BF kontakt
  Náhradné súčiastky

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 26,5mm x 24mm
  Špirálky: Jedna, dve, štyri
  Squonk: Áno
  Závit: 510
  Náustok: 810, 510 s adaptérom

  Obsah balenia a parametre

  Konštrukcia

  Premyslená konštrukcia ponúka základňu upravenú tak, aby telo a prívody vzduchu po nasadení vždy zostali naproti špirálkam - nemusíte teda hľadať správnu pozíciu. Pri nastavovaní prívodu vzduchu sa naviac telo nehýbe.

  Konštrukcia

  Základňa

  Drop RDA ponúka skutočnú inováciu. Špeciálne navrhnuté kontakty vám umožnia skutočne veľa spôsobov, ako špirálky nainštalovať, napolohovať a predovšetkým koľko ich použiť. Kontakty sú naviac dostatočne široké, takže bez problémov využijete tiež exotické špirálky.

  Základňa

  Prívod vzduchu

  Desať otvorov, každý z nich možno uzatvoriť. Prívod vzduchu si teda prispôsobíte presne podľa svojich potrieb a podľa polohy špirálky vnútri atomizéra.

  Prívod vzduchu
  Parametre
  VýrobcaDigiflavor
  Záruka24 mesiacov
  Priemer clearomizéra24 mm
  Squonk centerpinÁno
  Počet špirálokDualcoil
  Typ airflowBoční
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem