Dreamix Vianočný špeciál - Apple in Chocolate - Shake and Vape

Novinka
Dreamix Vianočný špeciál - Apple in Chocolate - Shake and Vape
SkladomOdoslanie 18.02.Skladom na 4 predajniach11,03 €7,95 €
+-
starstarstarstarstar4.8 na základe 11 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaDreamix
Záruka24 mesiacov
Objem20 ml
TypShake and Vape
+získate 7 bodov (Viac informácií)

Prémiové vianočné príchute Dreamix v shake and vape balení.

Vzali sme vaše obľúbené jablkové cukríky a dali ich do vláčneho brownie cesta. Výrazná čokoládová príchuť s tónmi cesta dá ovocnému základu absolútne neopakovateľný nádych.

Nielen výzdoba, ale tiež správne zvolená príchuť vo vašej elektronickej cigarete dokáže navodiť tú správnu vianočnú náladu. Nenechajte sa rozhodiť stresom a zhonom, naopak, kľudne si užite jedinečnú atmosféru pokoja a mieru vianočných sviatkov. Špeciálne shake and vape príchute od Dreamixu vám s tým pomôžu. Mäkký perník, jablká v čokoládovom cestíčku alebo slivky posypané škoricou, k týmto shake and vape príchutiam stačí doliať bázu, všetko poriadne premiešať a potom si už len vychutnávať prvotriedny e-liquid. Užite si snové Vianoce.

Starostlivá výroba prebieha v zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia a pod prísnym dohľadom využívajú iba tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných. A tieto vianočné sú skutočne špeciálne.

Každá z príchutí bola vyrobená v limitovanom počte len 500 kusov. Tak sa poponáhľajte, nech ich tiež stihnete ochutnať.

Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať v bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:
20ml príchute v 60ml fľaštičke.

Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..

Príslušenstvo
SkladomOdoslanie 18.02.
Skladom na 4 predajniach
2,92 €
SkladomOdoslanie 18.02.
Skladom na 4 predajniach
14,72 €7,95 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem