Dreamix

Dreamix Vianočný špeciál - Christmas Dream - Shake and Vape

  • Akčná ponuka
  • Zľava 46%
4.4 na základě 12 hodnocení

Prémiové vianočné príchute Dreamix v shake and vape balení. Zastavte sa a doprajte si sladký dezert s výraznou chuťou. Celý popis

Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Košice
  • Komárno
14,72 €7,95 €
+získate 7 bodov Viac informácií

Prémiové vianočné príchute Dreamix v shake and vape balení.

Zastavte sa a doprajte si sladký dezert s výraznou chuťou. Pripravili sme pre vás dokonalé prepojenie nadýchaného cesta, plného slivkového lekváru a škoricových tónov. To pravé vianočné potešenie.

Nielen výzdoba, ale tiež správne zvolená príchuť vo vašej elektronickej cigarete dokáže navodiť tú správnu vianočnú náladu. Nenechajte sa rozhodiť stresom a zhonom, naopak, kľudne si užite jedinečnú atmosféru pokoja a mieru vianočných sviatkov. Špeciálne shake and vape príchute od Dreamixu vám s tým pomôžu. Mäkký perník, jablká v čokoládovom cestíčku alebo slivky posypané škoricou, k týmto shake and vape príchutiam stačí doliať bázu, všetko poriadne premiešať a potom si už len vychutnávať prvotriedny e-liquid. Užite si snové Vianoce.

Starostlivá výroba prebieha v zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia a pod prísnym dohľadom využívajú iba tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných. A tieto vianočné sú skutočne špeciálne.

Každá z príchutí bola vyrobená v limitovanom počte len 500 kusov. Tak sa poponáhľajte, nech ich tiež stihnete ochutnať.

Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať v bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:
20ml príchute v 60ml fľaštičke.

Parametre
VýrobcaDreamix
Záruka24 mesiacov
TypSladké
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem