Dreamix Vianočný špeciál - Gingerbread - Shake and Vape

Novinka
Dreamix Vianočný špeciál - Gingerbread - Shake and Vape
Skladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na 3 predajniach14,72 €7,95 €
+-
starstarstarstarstar4.6 na základe 16 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaDreamix
Záruka24 mesiacov
Objem20 ml
TypShake and Vape
+získate 7 bodov (Viac informácií)

Prémiové vianočné príchute Dreamix v shake and vape balení.

Čo by to bolo za Vianoce bez vynikajúceho perníka? Zázvorový základ so škoricou a štedrou dávkou cukru vytvára toto nezameniteľné pečivo, ktoré nesmie počas sviatkov chýbať.

Nielen výzdoba, ale tiež správne zvolená príchuť vo vašej elektronickej cigarete dokáže navodiť tú správnu vianočnú náladu. Nenechajte sa rozhodiť stresom a zhonom, naopak, kľudne si užite jedinečnú atmosféru pokoja a mieru vianočných sviatkov. Špeciálne shake and vape príchute od Dreamixu vám s tým pomôžu. Mäkký perník, jablká v čokoládovom cestíčku alebo slivky posypané škoricou, k týmto shake and vape príchutiam stačí doliať bázu, všetko poriadne premiešať a potom si už len vychutnávať prvotriedny e-liquid. Užite si snové Vianoce.

Starostlivá výroba prebieha v zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia a pod prísnym dohľadom využívajú iba tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných. A tieto vianočné sú skutočne špeciálne.

Každá z príchutí bola vyrobená v limitovanom počte len 500 kusov. Tak sa poponáhľajte, nech ich tiež stihnete ochutnať.

Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať v bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:
20ml príchute v 60ml fľaštičke.

Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..

Príslušenstvo
SkladomOdoslanie 18.02.
Skladom na 4 predajniach
2,92 €
SkladomOdoslanie 18.02.
Skladom na 4 predajniach
14,72 €7,95 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem