Joyetech

Joyetech eRoll Mac - základný set

  2 na základe 3 hodnotenia

  Nová generácia populárnej a štýlovej série Joyetech eRoll so sebou tiež prináša miniatúrnu e-cigaretu eRoll Mac, ktorá sa môže pochváliť nielen neskutočnými rozmermi, ale tiež skvelými parametrami. Len 100mm dlhá e-cigareta v sebe ukrýva integrovanú batériu s kapacitou 180mAh, ktorú je možné nabíjať či už v špeciálnom nabíjacom PCC puzdre (nie je súčasťou balenia), či pomocou špeciálneho kábla. Celý popis

  Červená
  Červená
  Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
  11,60 €
  Čierna
  Čierna
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  11,60 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  11,60 €
  +získate 11 bodov Viac informácií

  Nová generácia populárnej a štýlovej série Joyetech eRoll so sebou tiež prináša miniatúrnu e-cigaretu eRoll Mac, ktorá sa môže pochváliť nielen neskutočnými rozmermi, ale tiež skvelými parametrami. Len 100mm dlhá e-cigareta v sebe ukrýva integrovanú batériu s kapacitou 180mAh, ktorú je možné nabíjať či už v špeciálnom nabíjacom PCC puzdre (nie je súčasťou balenia), či pomocou špeciálneho kábla. Batéria poskytuje režim konštantného napätia 3,7V, čo zaisťuje stabilné žhavenie a pôžitok z vapovania s maximálnym výkonom až 11W. Najväčšou výhodou je, že nie je potrebné nič nastavovať a samotné používanie eRoll Mac je jednoduché i pre absolútneho začiatočníka.

  Žiadne tlačítko, displej alebo potreba nastavenia, stačí naplniť cartridge, nabiť batériu a môžete vapovať. Tvorba pary sa vďaka automatickému systému žhavenia aktivuje potiahnutím. Žhaviaca hlava, ktorá sa stará o tvorbu pary, je súčasťou cartridge a v prípade opotrebovania nie je potrebné nič rozoberať, stačí vymeniť celú cartridge, ktorá sa ľahko naskrutkuje do batérie. Pre naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť cartridge a doplniť až 0,55ml e-liquidu. Joyetech eRoll Mac je kompatibilný nielen s bežnými náplňami, ale tiež s nikotínovou soľou.

  Obsah balenia a parametre

  1x eRoll Mac batéria
  1x eRoll Mac cartridge
  1x špeciálny nabíjací kábel

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 100mm x 9,2mm
  Objem: 0,55ml
  Výkon: max. 11W
  Režim: konštantné napätie 3,7V
  Odpor: 1,5Ω
  Batéria: 180mAh
  Nabíjanie: špeciálny kábel / PCC puzdro

  Obsah balenia a parametre

  eRoll Mac

  Praktická e-cigareta so slušnou kapacitou a jednoduchým spôsobom plnenia po odskrutkovaní náustku je praktickým spoločníkom, ktorý nevyžaduje žiadne nastavenie. Vystačíte si i bez tlačítka, pretože na tvorbu pary si stačí potiahnuť z náustku.

  eRoll Mac

  Nabíjanie

  Na nabíjanie slúži špeciálny kábel, priložený v balení, ktorý sa jednoducho k batérii pripojí.

  Nabíjanie
  Parametre
  VýrobcaJoyetech
  Záruka24 mesiacov
  Kapacita batérie180 mAH
  Nabíjanie z USBÁno
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem