Krome

Krome Mód

  • Doprava zadarmo
4.5 na základe 4 hodnotenia

Módy v klasickej, "trúbkovej" konštrukcii sú opäť v kurze a oslavujú návrat. Ich telo sa pohodlne drží a so správnym dizajnom ponúkajú jedinečné spojenie s takmer akýmkoľvek atomizérom, ideálne potom s tými do priemeru 24mm. Celý popis

Čierna
Čierna
Nie je skladom
77,50 €
Šedá
Šedá
Nie je skladom
77,50 €
Zlatá
Zlatá
Nie je skladomSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Komárno
  • Košice
77,50 €
+získate 77 bodov Viac informácií

Módy v klasickej, "trúbkovej" konštrukcii sú opäť v kurze a oslavujú návrat. Ich telo sa pohodlne drží a so správnym dizajnom ponúkajú jedinečné spojenie s takmer akýmkoľvek atomizérom, ideálne potom s tými do priemeru 24mm. Odskrutkovateľná spodná časť poskytuje ľahký prístup k priestoru pre jednu batériu, vyberať naviac môžete medzi klasickými 18650 a kratšími 18500 (nie sú súčasťou balenia). Z hliníka vyrobený mód s anodizovaným povrchom a pozlátenými prvkami príjemne sedí v ruke a ľahko sa ovláda.

Na to slúži v hornej časti umiestnený malý a prehľadný displej. Ovládať Krome mód je možné jediným multifunkčným tlačítkom, s ktorým rýchlo prepnete medzi dostupnými režimami. Vyberať možno medzi nastavením výkonu (až 75W), napätia, priamym výstupným napätím a teplotnými režimami, ktoré sú určené pre niklové, titánové a nerezové žhaviace špirálky. Ďalšie vhodné materiály možno tiež použiť, a to po nastavení ich teplotného koeficientu odporu v TCR režime.

 

Obsah balenia a parametre

1x Krome mód

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 108mm x 24mm
Nastaviteľný výkon: max. 75W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/VV/BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie./TCZ anglického Temperature Control - funkcia, ktorá zabraňuje prepáleniu v prípade, že špirálka nemá dostatok e-liquidu.-(NI/TI/SS)/TCR
Batéria: 18500 / 18650 (aspoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externé
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: hliník

Obsah balenia a parametre

Batéria

Krome mód je vďaka odskrutkovateľnej spodnej časti kompatibilný či už s klasickými batériami 18650, či s kratšími 18500.

Batéria

Displej

Jednoduchý displej ponúka všetky dôležité informácie. Nastavený výkon, zostávajúca kapacita batérie, výstupný prúd i napätie, všetko jasne a prehľadne.

Displej

Závit

Klasická konštrukcia s 510 odpruženým závitom je bez presahu kompatibilná s atomizérmi do priemeru 24mm.

Závit
Parametre
VýrobcaKrome
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna, Šedá, Zlatá
Počet článkov1
Na batérie18650
Priemer clearomizéra24 mm
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).