Smoktech

SMOK MORPH 219W TC sada s TF Tank

 • Doprava zadarmo
5 na základe 1 hodnotenia

Dotykový, inteligentný a s vysokým výkonom, taký je nový Morph 219 od SMOK. Spojenie krásneho dizajnu a moderných technológií v novom zariadení pre dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia) poskytuje vďaka inteligentnému IQ-S extrémne rýchlu odozvu pri zažhavení a rad pokročilých funkcií. Celý popis

Čierno-červená
Čierno-červená
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Trnava
62,50 €
Dúhová
Dúhová
Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
62,50 €
Prism Blue
Prism Blue
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Trnava
62,50 €
Prism Chrome
Prism Chrome
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
62,50 €
Zlato-čierna
Zlato-čierna
Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
62,50 €
+získate 62 bodov Viac informácií

Dotykový, inteligentný a s vysokým výkonom, taký je nový Morph 219 od SMOK. Spojenie krásneho dizajnu a moderných technológií v novom zariadení pre dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia) poskytuje vďaka inteligentnému IQ-S extrémne rýchlu odozvu pri zažhavení a rad pokročilých funkcií. To všetko je prístupné vďaka veľkému, 1,9-palcovému dotykovému displeju s prehľadným užívateľským rozhraním. Morph 219 je dokonalou kombináciou klasického štýlu a moderných trendov. Perfektná povrchová úprava spolu so zaoblenými tvarmi presne sedí v ruke, pohodlne sa drží a veľmi ľahko ovláda. A to tiež vďaka dotykovému displeju, s ktorým je celé nastavovanie omnoho ľahšie.

Dostupný je klasický režim v podobe výkonu, ktorý možno s vhodným atomizérom nastaviť až na 219W. Nechýbajú ani pokročilé teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky, s ktorými zabránite prepáleniu vaty pri vapovaní. Nastaviť možno samozrejme tiež predžhavenie pre rýchlejší nábeh špirálok a v prípade regulácie teploty nechýba ani úprava výstupného výkonu. V rámci teplotných režimov možno upraviť tiež teplotný koeficient odporu pre ešte presnejšiu reguláciu. S inteligentným čipom IQ-S máte možnosť nastaviť tiež vapovací profil s použitým výkonom, predžhavením, príchuťou a silou nikotínu. Upraviť možno tiež farebné rozhranie displeja a pozadie. Dostupná je tiež špeciálna funkcia pre uzamknutie módu, ktorá funguje ako detská poistka. Nastaviť možno štvormiestny kód, vrátane bezpečnostných otázok a odpovedí.

Sadu dopĺňa nový nízkoodporový tank pre priame poťahovanie do pľúc, TF Tank. S obrovským objemom 6ml, veľkými prívodmi vzduchu a jednoduchým systémom horného plnenia je TF Tank perfektným doplnkom pre výkonný Morph mód. Balenie obsahuje tiež dve žhaviace hlavy BF-Mesh s nízkym odporom 0,25Ω. Tieto žhaviace hlavy majú namiesto klasických špirálok moderný mesh - špeciálne pletivo - vďaka ktorému ponúkajú omnoho rýchlejšie žhavenie a rovnomerné odparovanie e-liquidu. S odporúčaným výkonom 30W-80W si užijete jednak skvelú chuť a jednak bohaté mraky pary.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x Morph 219 Mód
1x TF Tank 6ml
2x žhaviaca hlava BF-Mesh 0,25Ω (30W-80W)
1x ochranný silikón pre široké telo
1x micro USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 84,5mm x 44,8mm x 30,2mm
Nastaviteľný výkon: 1W-219W (VW) / 10W-219W (TC)
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(NI/TI/SS)
Podporovaný odpor: 0,05Ω-2Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-2,5Ω pre režim výkonu
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1,8A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 56mm x 30mm
Objem: 6ml
Závit: 510
Náustok: 810 (s O-krúžkami)

Obsah balenia a parametre

Batérie

Morph 219 podporuje dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia). S batériami s vysokým vybíjacím prúdom si užijete vysoký výkon, až 219W.

Batérie

Displej

Veľký, 1,9-palcový farebný displej ponúka dotykové ovládanie, s ktorým je možné nastavenie všetkých režimov a parametrov.

Displej

Tlačítko

Ako už je pre SMOK typické, tiež Morph je vybavený veľkým bočným tlačítkom pre žhavenie špirálky. Mód sa tak veľmi pohodlne ovláda.

Tlačítko

Závit

Kvalitný nerezový 510 závit je priam ideálny pre široký TF Tank. Na Morph mód si bez presahu naskrutkujete i široké atomizéry.

Závit

Plnenie

Ľahký systém plnenia typický pre SMOK. Stačí stlačiť tlačítko a otočiť hornou časťou tanku. Objem tanku je až 6ml.

Plnenie

Žhaviaca hlava

Novú BF-Mesh hlavu nie je potrebné do atomizéra skrutkovať, stačí ju jednoducho zasunúť do komory. Hlava ponúka miesto klasických špirálok moderné pletivo - mesh. Čaká vás tak rýchlejšie žhavenie, rovnomerné odparovanie a s tým i bohaté mraky pary, plné vynikajúcej chuti.

Žhaviaca hlava
Parametre
VýrobcaSmoktech
Záruka24 mesiacov
Objem tanku6 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer30 mm
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem