WISMEC

WISMEC Reuleaux RX GEN3 Dual 230W s Gnome King

  • Doprava zadarmo
4.8 na základě 4 hodnocení

Obľúbený Reuleaux dizajn v spojení s GEN3 sériou tentokrát v prevedení pre dve batérie 18650 (nie sú súčasťou balenia). So živými farbami, dominantným displejom a tvarom skvele padnúcim do ruky sa Wismec GEN3 Dual zaraďuje medzi veľmi zaujímavé kúsky v kategórii módov pre dve batérie. Celý popis

Gloss Gold
Gloss Gold
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Komárno
66,38 €
Gloss Purple Blue
Gloss Purple Blue
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Komárno
66,38 €
Gloss Purple Brown
Gloss Purple Brown
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Košice
  • Komárno
66,38 €
Gradient White
Gradient White
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Komárno
66,38 €
+získate 66 bodov Viac informácií

Obľúbený Reuleaux dizajn v spojení s GEN3 sériou tentokrát v prevedení pre dve batérie 18650 (nie sú súčasťou balenia). So živými farbami, dominantným displejom a tvarom skvele padnúcim do ruky sa Wismec GEN3 Dual zaraďuje medzi veľmi zaujímavé kúsky v kategórii módov pre dve batérie. To je ešte umocnené v rámci sady, ktorú mód tvorí spoločne s nízkoodporovým tankom Gnome King. Dohromady tento set ponúka vysoký výkon, praktické používanie, obrovské mraky pary a vynikajúcu chuť e-liquidu.


Užívateľsky prívetivé rozhranie GEN3 Dual módu umožňuje rýchle a pohodlné nastavenie dostupných režimov, medzi ktoré patrí výkon (až 230W), teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky a TCR režim pre ďalšie vhodné materiály využívané v rámci teplotných režimov. Prekvapivo malý a ľahký mód ešte ponúka jednoduchý prístup k obom batériám, ktoré tak ľahko vymeníte. Naviac je možné ich rýchlo nabiť priamo vnútri módu cez micro USB port.

I napriek svojmu väčšiemu priemeru 26mm sedí Gnome King na GEN3 Dual móde absolútne perfektne. Kvalitný nízkoodporový tank ponúka veľký objem 5,8ml a k tomu praktické horné plnenie. Nastaviteľné sú tiež bohaté prívody vzduchu na spodnej základni. O poriadne mraky a skvelú chuť sa starajú osvedčené WM hlavy. Sada obsahuje hneď dve hlavy WM01 s jednou špirálkou a odporom 0,4Ω. Dostupné sú však i ďalšie typy hláv, ktoré vám poskytnú zasa trochu iný pôžitok z vapovania. Sada je určená pre priame poťahovanie do pľúc.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x Reuleaux RX GEN3 Dual Mód
1x GNOME Atomizér
2x žhaviaca hlava WM01 0,4Ω (40W-80W)
1x náhradné sklenené telo
1x QC USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 74mm x 39,7mm x 37,6mm
Nastaviteľný výkon: 1W-230W
Výstupné napätie: 0,5V-9V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-3,5Ω pre VW režim
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Výstupný prúd: max. 50A
Nabíjanie: micro USB port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 57mm x 26mm
Objem: 5,8ml
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Batérie

Jednoduchý prístup k priestoru pre dve batérie poskytuje ich rýchlu výmenu. S dvomi batériami typu 18650 a dostatočne vysokým vybíjacím prúdom dosiahnete nielen vysoké výkony, ale čaká vás tiež dlhá výdrž na jedno nabitie.

Batérie

Displej

Veľký a prehľadný displej so známym užívateľským rozhraním umožní ľahké nastavenie dostupných režimov a ich parametrov a rovnako ponúka celkový prehľad všetkých údajov a hodnôt.

Displej

Rozmery

Aj keď ide o mód pre dve batérie typu 18650, je GEN3 Dual mód prekvapivo malý a ľahký. Skvele sa drží a bez problémov ovláda.

Rozmery

Gnome King

Veľký nízkoodporový tank s jednoduchou konštrukciou a veľkým objemom až 5,8ml. Ľahko vymeníte či už žhaviacu hlavu, či v prípade potreby tiež sklenené telo.

Gnome King

Plnenie

Gnome King ponúka praktický systém plnenia. Už nie je potrebné nič skrutkovať, hornú časť tanku stačí odsunúť.

Plnenie
Parametre
VýrobcaWISMEC
Záruka24 mesiacov
Objem tanku5.8 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer26 mm
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem