GeekVape

Geekvape Aegis Solo 100W TC Box Mód

  • Doprava zadarmo
4,8 na základe 54 hodnotenia

Odolný Aegis od GeekVape snáď netreba predstavovať. Tento veľmi populárny mód vydrží ponorenie do vody, pády a problémy mu nerobí ani prašné prostredie. Celý popis

Červená
Červená
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
43,50 €
Gunmetal
Gunmetal
Skladom na centrále
43,50 €
Modrá
Modrá
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
43,50 €
+získate 43 bodov Viac informácií

Odolný Aegis od GeekVape snáď netreba predstavovať. Tento veľmi populárny mód vydrží ponorenie do vody, pády a problémy mu nerobí ani prašné prostredie. Teraz si to všetko môžete užiť v novej, zoštíhlenej verzii. O niečo menší a takmer o polovicu ľahší Aegis Solo pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorá sa do zariadenia vkladá po odskrutkovaní spodného viečka. Nechýba ani skrytý micro USB port na rýchle, 1,5A nabíjanie. S novými tvarmi a menšími rozmermi Aegis Solo sedí ešte lepšie v ruke a pohodlnejšie sa teda drží.

Čo sa však nezmenilo, je inteligentný AS čip, ktorý sa nachádza vnútri módu. Najnovšia verzia AS-100 poskytuje Aegis Solo okamžité žhavenie a stabilný výstupný výkon. Ten je možné nastaviť až na 100W. Aegis Solo je teda nielen neskutočne odolným módom, ale tiež výkonným, s ktorým si užijete nejeden nízkoodporový tank. Bohatá ponuka režimov vám naviac dovolí vychutnať si vapovanie presne po vašom. Okrem nastaviteľného výkonu je dostupný tiež BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie. režim - teda priame výstupné napätie, nastavenie vlastnej krivky žhavenia s VPC režimom a teplotný režim pre nikel, titán a nerez, prípadne TCR pre vlastné nastavenie.

Obsah balenia a parametre

1x Aegis Solo mód
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 86,4mm x 41,2mm x 31,5mm
Nastaviteľný výkon: 5W-100W
Výstupné napätie: 0,1V-8V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/VPC/BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie./TCZ anglického Temperature Control - funkcia, ktorá zabraňuje prepáleniu v prípade, že špirálka nemá dostatok e-liquidu./TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3Ω
Batéria: 1x 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Rozmery

Najväčšej zmeny na novom Aegis Solo sa dočkal tvar a rozmery. O niečo málo menší a takmer o polovicu ľahší mód sa môže pochváliť omnoho príjemnejšou konštrukciou, ktorá pohodlnejšie sedí v ruke.

Rozmery

Batéria

Aegis Solo využíva jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorá sa do neho vkladá cez spodné viečko.

Batéria

Nabíjanie

Nechýba ani skrytý micro USB port pre rýchle, 1,5A nabíjanie.

Nabíjanie

Displej

Jasný a prehľadný, taký je displej na Aegis Solo. Niekoľko úrovní informácií vám umožní ľahké a rýchle nastavenie dostupných režimov a ich parametrov.

Displej
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
4,8
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(96 %)
Hodnotilo 54 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaGeekVape
Záruka24 mesiacov
FarbaČervená, Gun metal, Modrá
Nabíjanie z USBÁno
Počet článkov1
Na batérie18650
Priemer clearomizéra31 mm
Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).