PJ Empire

PJ Empire - Jahodový donut (Yummy Dohh) - Shake and Vape

  • Novinka

Príchuť zo série Signature od PJ Empire v Shake and Vape balení, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu. Typický americký donut s výrazne sladkou jahodovou polevou ukrýva prekvapenie v podobe ľahkých malinových tónov. Celý popis

Skladom na centrále
15,50 €
+získate 15 bodov Viac informácií

Príchuť zo série Signature od PJ Empire v Shake and Vape balení, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu.

Typický americký donut s výrazne sladkou jahodovou polevou ukrýva prekvapenie v podobe ľahkých malinových tónov.

Slávne a všetkými obľúbené príchute PJ Empire ponúkajú prvotriednu kvalitu a jedinečný chuťový zážitok. Platí to samozrejme tiež pre sériu Signature, ktorá prináša prvotriedne sladké príchute. A pretože sú rakúskeho pôvodu, nemôže chýbať ani typická štrúdľa, a to klasická jablková, i vynikajúca jahodová. Čakajú na vás ale i ďalšie pochúťky, ako napríklad jahodová šiška. K dostaniu sú naviac v Shake and Vape balení, takže ich stačí len doliať bázou, poriadne pretrepať a môžete rovno vapovať. PJ Empire toto skrátka vie.

Nielen vďaka tým najlepším surovinám môžu príchute PJ Empire dosahovať takú vysokú kvalitu. Svoju rolu tiež hrá poctivý a dlhodobý vývoj jednotlivých príchutí a moderné laboratóriá, ktoré zaisťujú splnenie najprísnejších európskych regulí. Výsledkom je produkt špičkovej kvality, verný svojej predlohe a plný nezameniteľnej chuti.

Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:
30ml príchute v 120ml fľaštičke.

Parametre
VýrobcaPJ Empire
Záruka24 mesiacov
TypSladké
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem