Flavourit

Flavourit Salter - 70/30 20mg, 5x10ml

  5 na základě 3 hodnocení

  Nearomatizovaný booster Flavourit s nikotínovou soľou. Ide o päť 10ml boosterov s nikotínovou soľou, so silou 20mg/ml. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  9,50 €
  +získate 9 bodov Viac informácií

  Nearomatizovaný booster Flavourit s nikotínovou soľou.

  Ide o päť 10ml boosterov s nikotínovou soľou, so silou 20mg/ml. Booster je úplne bez chuti, odporúčame ho teda zmiešať s koncentrovanou príchuťou.

  Nikotínová soľ ponúka oproti bežnému nikotínu hneď niekoľko výhod. Zatiaľ čo klasické e-liquidy majú silnejší hit, ktorý vám bráni v inhalácii väčšieho množstva nikotínu, nikotínové soli dávajú pri rovnakej sile nikotínu omnoho slabší hit. V jednom potiahnutí je tak možné do tela dostať väčšiu dávku nikotínu, ktorá bude pocitovo podobná klasickým cigaretám. Odpadáva teda nutnosť nepretržitého poťahovania z e-cigarety a i s menšími pod systémami je možné bez problémov uspokojiť túžbu po nikotíne.

  Booster je v pomere 70VG/30PG. Nikotínovú soľ odporúčame pre menej výkonné e-cigarety, pod systémy a poťahovanie ústa-pľúca. Ideálne pre e-cigarety s väčšími prívodmi e-liquidu.

  Toto nie je hotový e-liquid, ale iba booster. Na vytvorenie e-liquidu budete ešte potrebovať niektorú z čistých príchutí, ktorá sa s touto bázou zmieša, prípadne beznikotínovú bázu pre zriedenie.

  Všetky produkty značky Flavourit sú vyrobené v Českej republike, nielen z tých najlepších surovín, ale i podľa najvyšších štandardov. Sú v súlade so všetkými najnovšími legislatívnymi požiadavkami Českej republiky i celej Európskej únie. Výrobný proces je starostlivo sledovaný a vám sa tak do rúk dostane skutočne kvalitný produkt.

  Parametre
  VýrobcaFlavourit
  Záruka24 mesiacov
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem