Pri nákupe nad 80 € online hodnotný darček pre každého - viac tu
Vianočné tipy

Vianočné tipy

Vianoce sa blížia a s nimi výber darčekov. Aby sme vám uľahčili prácu, dali sme dokopy pár tipov, s ktorými môžete svojim blízkym urobiť radosť.

Po roku opäť nastáva obdobie sviatkov pokoja a mieru, ale tiež zhonu a stresu z výberu toho správneho darčeka. Práve elektronická cigareta je osvedčeným darčekom, ktorý poteší nielen obdarovaného, ale tiež jeho okolie.

Vzhľadom na širokú ponuku a potrebu výberu na mieru býva taká kúpa darčeka zložitejšia, preto sme pre vás dali dokopy pár tipov, s ktorými budete mať omnoho väčšiu šancu trafiť sa do potrieb vášho blízkeho.

 

Joyetech eGo AIO - 10th Anniversary Edition

Univerzálna elektronická cigareta, ideálna pre začiatočníkov, slabých i silnejších fajčiarov. Jednoduché ovládanie a používanie už oslovilo obrovské množstvo užívateľov a eGo AIO tak patrí medzi najpredávanejšie e-cigarety vôbec.

Ideálna voľba, pokiaľ ide o prvú e-cigaretu. Joyetech eGo AIO si hravo osvojí úplne každý.

  • 7 variant

Joyetech eGo AIO - 10th Anniversary Edition

Skladom online

Joyetech Exceed Box s clearomizérom Exceed D22C

Silnejší fajčiari budú potrebovať batériu s vyššou kapacitou a presne takú ponúka Exceed Box. Až 3000mAh vydrží bez problémov po celý deň a vy sa tak nebudete musieť starať o nabíjanie. K tomu je v sade pribalený skvelý Exceed D22C tank, ideálny pre poťahovanie ústa-pľúca, teda ako z klasických cigariet.

Pre všetkých, ktorí vyfajčia viac ako škatuľku cigariet denne. Dlhá výdrž, príjemná konštrukcia do ruky a praktický indikátor batérie. To sú prednosti tejto sady pre tuhých fajčiarov.

  • 5 variant

Joyetech Exceed Box s clearomizérom Exceed D22C

Skladom online

WISMEC CB-60 VW sada s clearomizérom Amor NS

Integrovaná batéria s vysokou kapacitou, malé rozmery a možnosť pokročilého nastavenia výkonu. WISMEC CB-60 nie je nijako zložitá e-cigareta, intuitívne užívateľské rozhranie a jeden režim robia z tohto modelu skvelý vstup do sveta regulovateľných módov. V sade pribalený tank ponúka krásne utiahnuté potiahnutie pre štýl ústa-pľúca, ktoré ocenia všetci fajčiari.

S CB-60 si vystačia tuhí fajčiari, ale užijú si ho všetci, ktorí hľadajú pokročilý model s nastaviteľným výkonom.

  • 3 varianty

WISMEC CB-60 VW sada s clearomizérom Amor NS

Nie je skladom

SMOK Stick Prince sada

A teraz niečo pre milovníkov obrovských mrakov pary a vodnej fajky. S priamym poťahovaním do pľúc vytvoríte najviac pary, na to je však potrebný vysoký výkon. SMOK Stick Prince vám ho dá. K tomu ponúka poriadnu kapacitu, krásne voľné potiahnutie a skvelú chuť.

Toto nie je náhrada na klasické cigarety, Stick Prince je potrebné poťahovať priamo do pľúc, ako vodnú fajku.

  • 8 variant

SMOK Stick Prince sada

Skladom online

SMOK Species 230W sada s TFV8 Baby V2

Jedna z posledných noviniek značky SMOK. Ideálna pre skúsených užívateľov, ktorí si chcú užiť moderný a pohodlný dizajn, moderné ovládanie pomocou dotykového displeja a výkonný tank pre priame poťahovanie do pľúc s inovatívnymi hlavami pre dokonalé vapovanie.

Nerobte kompromisy, zvoľte pokročilé ovládanie, inovatívne technológie a prvotriedny pôžitok.

  • 8 variant

SMOK Species 230W sada s TFV8 Baby V2

Skladom online

Coil Master DIY V3 - sada nástrojov

Správny kutil musí byť nielen zručný, ale potrebuje tiež kvalitné nástroje, s takými ide všetko omnoho ľahšie. A presne také nájdete v tejto kompletnej sade nástrojov Coil Master. Už tretia verzia obsahuje kliešte, pinzety, nožnice, skrutkovače, ale tiež namotávačku, kanthalový drôt, organickú vatu a dokonca i meračku odporu. Všetko v krásnom pevnom puzdre, vďaka ktorému si svoje nástroje vezmete pohodlne i na cesty.

Coil Master DIY V3 - sada nástrojov

Skladom online

Nitecore Q4 - 4slotová rýchlonabíjačka

Viete o niekom, kto má mód na vymeniteľné batérie, ale dobíja ich stále vnútri módu? Dajte mu pod stromček Nitecore rýchlonabíjačku, ktorá zvládne nabíjať až 4 batérie naraz. S externou nabíjačkou získate kvalitnejšie a najmä bezpečnejšie nabíjanie.

 

  • 4 varianty

Nitecore Q4 - 4slotová rýchlonabíjačka

Skladom online

Flavourit - univerzálna podložka

Šikovné príslušenstvo, ktoré využije každý kutil. Kvalitná, veľká podložka ochráni stôl pri práci s e-cigaretami. S touto podložkou môžete v kľude miešať e-liquidy, motať špirálky, čistiť tanky, skrátka všetko, čo potrebujete, a to bez obáv. V našej ponuke naviac nájdete rad ďalších podložiek s rôznou potlačou.

Flavourit - univerzálna podložka

Skladom online

Univerzálna taška Coil Master Vape Bag

Cestovanie môže byť pre mnohých vaperov zložité, vzhľadom na množstvo a rozmanitosť vybavenia, ktoré často majú. Univerzálna taška Coil Master vám umožní vziať si všetko so sebou. Vaše tanky i módy budú v bezpečí, hravo k nim pribalíte i kopec e-liquidov a ďalšieho vybavenia, bez ktorého sa na cestách nezaobídete.

Univerzálna taška Coil Master Vape Bag

Skladom online

Tričko Crazy Vape

Lásku k vapingu možno vyjadriť rôznymi spôsobmi, jedným z nich je krásne tričko. Kvalitný a príjemný materiál s originálnou potlačou, ktorá za vás povie všetko.

  • 5 variant

Tričko CrazyVape - Vape Life

Skladom online

Dve LG HG2 18650 batérie + Efest puzdro v2

Dve kvalitné batérie (cena za jednu batériu) s vysokou kapacitou a vysokým vybíjacím prúdom potešia každého vapera s e-cigaretou na batérie typu 18650. Pridajte k tomu praktické puzdro v2 od Efest a máte o krásny darček postarané.

LG HG2 18650 batéria - 3000mAh - 20A

Skladom online

Stále si nie ste istí a radšej necháte výber na obdarovanom? Presne pre túto príležitosť sú určené naše darčekové poukazy v hodnotách 15, 30 a 50 eur.

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem